Vrijdag de 13e… voor velen een ongeluksdag, maar voor ons werd het een échte geluksdag. In de zonovergoten museumtuin verwelkomenden we de adoptanten van een werk van Thijs Rinsema.
Dankzij de enorme betrokkenheid van onze vrienden en adoptanten konden wij maar liefst 56 werken van Thijs Rinsema laten restaureren en inlijsten. Vanuit alle hoeken van het land én zelfs uit Curaçao en Londen kwamen mensen naar ons toe. Sommigen wisten meteen: “Deze wil ik!” Anderen doken nieuwsgierig in de verhalen achter de werken. Eén ding is zeker: de betrokkenheid was hartverwarmend.
Het enthousiasme over het resultaat van de restaurateurs Veenstra Van Westen was groot. De adoptanten waren verrast en trots. Als dank kreeg iedereen die een werk had geadopteerd een prachtige dibond mee naar huis: een tastbare herinnering aan hun bijdrage aan de toekomst van onze collectie.
Restaurateur Rixt: “We hebben het er heel druk mee gehad, maar we willen het graag steunen. Vinden het heel waardevol voor Dr88.”
We zijn iedereen die heeft geadopteerd en zich verbonden heeft aan onze vriendenstichting enorm dankbaar. Dankzij hen kunnen we deze kunst niet alleen behouden, maar ook blijven delen met het publiek.